Oferta

Rodzinne wakacje i weekendy

Zapraszamy Was, drodzy Goście, na kilkudniowe pobyty w gronie rodziny lub przyjaciół. Na terenie DW „Tatry” znajduje się szałas z grillem, boisko oraz niewielki plac zabaw. W razie niepogody można również spędzić czas w świetlicy grając w ping-ponga. Rodzinną atmosferę odnajdą tu zarówno dorośli jak i dzieci.

Cisza, spokój, bezpieczeństwo.
DW „Tatry” zlokalizowany jest zdala od ruchliwych ulic, w bezpośredniej bliskości lasu i niedaleko rzeki. Z okien można podziwiać górskie szczyty. U nas odpoczniesz od codziennych problemów a także od zakopiańskiego zgiełku.

Nie stój w korkach. Wypoczywaj!
Droga do Zakopanego
Droga z Małego Cichego do Zakopanego
Do Zakopanego można dojechać od nas dwiema drogami. Pierwsza to popularna i zazwyczaj zakorkowana „Zakopianka”. Druga to droga przez Murzasichle, dzięki niej można ominąć korki, które w godzinach szczytu regularnie tworzą się na „Zakopiance”.

Rodzinna atmosfera, gościnni gospodarze :-)
Swojska kuchnia - wiele produktów z okolicznych gospodarstw
Bezpłatny prywatny parking dla gości
Bezpłatny dostęp do Internetu (WIFI)
Bezpośrednia bliskość lasu i rzeki
Tuż obok regionalna karczma „Tatrzański Bór”
Łatwy dojazd do Zakopanego z dwóch stron (można ominąć korki na Zakopiance)
Bliskość Term Podhalańskich oraz wielu innych atrakcji


Kolonie, zielone szkoły, obozy, zimowiska

Ośrodek DW „Tatry” jest przystosowany do obsługi grup zorganizowanych. Posiadamy wszelkie przewidziane prawem dokumenty, które są niezbędne, aby uzyskać zezwolenie Kuratorium Oświaty na organizację wypoczynku kolonijnego.

Bezpieczne otoczenie z dala od ruchu ulicznego
Ogrodzony i zamykany teren ośrodka
Smaczne i zdrowe jedzenie, własna kuchnia
Przestrzenie do gier i zabaw
Aż 90 miejsc noclegowych
Atrakcyjne ceny dla grup zorganizowanych
Opinia Straży Pożarnej - wg wymagań MEN
Posiadamy aktualną pozytywną opinię Państwowej Straży Pożarnej dotyczącą bezpieczeństwa przeciwpożarowego, która wymagana jest przez Ministerstwo Edukacji Narodowej dla obiektów organizujących wypoczynek kolonijny.


Wyjazdy firmowe i pobyty biznesowe

U nas mogą Państwo zorganizować wypoczynek firmowy dla Klientów lub pracowników. W DW „Tatry” dostępne są sale, w których możliwe jest zorganizowanie szkolenia, prezentacji lub spotkania biznesowego. W ramach obsługi gastronomicznej firm organizujemy bankiety, uroczyste kolacje, grille z pieczeniem barana, imprezy przy muzyce góralskiej. Zapewniamy miłą i swobodną atmosferę, dzięki której Goście odstresują się i odpoczną od zgiełku życia w mieście.

Z naszych usług korzystają firmy, organizacje, instytucje oraz zorganizowane grupy przyjaciół.
OK